March 2016

31-3-2016

31. march 2016 at 20:53 | Reya |  zápisky
Sn.: černá káva, malý kousek bílé čokolády (42 kcal)
Ob.: vitana polévka do hrnečku (28 kcal), maxi nuta kešu (181 kcal), jablko (80 kcal)
Vč.: hrst těstovin (116 kcal)

pití: magneska, trocha coca-coly

pohyb: chůze (-156 kcal), 100 dřepů, 33x zanožení a unožení do strany na každou nohu

celkem: 291/400

Jsem s dneškem docela spokojená. Zítra opět vážení a pak zase po víkendu.
Je možný se nenávidět tak, že kdybych zvládla zabít, zabila bych jako první sebe?:)


Fairytale diet

31. march 2016 at 17:45 | Reya |  diety

Dneska mám druhý den této diety. První se mi tak úplně nevydařil, no dneska jsem si od rána myslela, že mám dnes limit 250 kcal :D Mám nějaký kalorie navíc teda :3

Doufám, že tuhle konečně zvládnu, zdá se docela lehká. Ovšem s mojí vůlí...
Večer/v noci napíši jak jsem to dneska zvládla. Pokud ji dokončím tak zhodnotím výsledky a doporučím/nedoporučím.

Mějte všichni krásný den! :)


O mně

31. march 2016 at 16:45 | Reya
Ahojky :)

Ačkoliv nemám diagnostikovanou anorexii a doufám že nikdy mít nebudu, tohle je 'pro ana' blog. Proto varuju všechny kdo se s tímhle temátem nestotožňují aby odešli nebo přinejmenším nemoralizovali. Vím co je anorexie zač a znám dokonce i ostatní PPP. Jediné, které by bylo možné mi diagnostikovat je ZP.Ano vím že je to špatné a vím co dělám, taky vím že nikoho nenutím tohle dělat.

Krátké TW mám za sebou tak něco o mně. Je mi 17, vážím hodně a měřím 169 cm. Kolem jídla se můj život točí asi od 10, kdy jsem poprvé přemýšlela nad tím jak moc jsou moje stehna tlustý. První hubnutí brutálním omezením přísunu jídla přišlo ve 14 letech, kdy se číslo na váze blížilo 60 (pár měsíců před tím jsem si řekla že nikdy nemůžu vážit přes 60). Odpřísahla bych že úplnou náhodou jsem si taky pár týdnů před tím ze srandy hledala 'jak se stát anorektičkou'. Pamatuju, že to znělo přesně takhle. Našla jsem právě několik pro ana blogů a začetla se. Na nějakou dobu jsem to pak nechala být. Jenže přišel den, kdy bylo na váze 59,x kg (x>5). Tak jsem to vyhledala znovu, kromě tipů jsem taky našla nějaký jídelníčky a denní zápisy těchto holek. Ze začátku jsem to moc nehrotila. Jedla jsem jenom trochu míň - odhadem tak 800 kcal/den. Časem jsem viděla ABC Diet a její výsledky. Tehdy jsem zhubla docela rychle kolem 5 kg. To bylo tak všechno protože pak přišla i mia... Moje nejnižšší váha byla 52-53 kg. Bylo to krásné. Ani ne moc vyhublé, BMI pořád normální, lehce podváha. Krása. Nevydrželo mi to dlouho... Mám hrozně malou vůli. Chci to všechno napravit. Teď vážím 64 kg a musí to dolů. Ještě než mi začne nějaký moralista psát, že lepší je hubnout zdravě... Ano, je. Bez debaty. Jenže mě to nebaví a nechci tak hubnout, žít na zelenině, denodenně vykašlávat plíce a mít pořád bolavý tělo. Neříkám, že si nikdy nezacvičím, mám pravidelný sport. Stejně jako zdravá strava - je nejdůležitější součást našich životů. Bohužel já když jím zdravě tak mi to vydrží maximálně 3 dny. Vše je bez chuti (tedy alespoň pro mě). Možná to jsou výmluvy. Ale jednoduše - mě ana baví a mám ji ráda.

So, wish me luck :)